INDEX 17 Nonwoven İçin ‘Genel Görünüm’ Vizyonu Sunacak

Zorlu Tekstil ve Disney iş birliğinin kapsamını genişletti

Türkiye’nin ev tekstili liderlerinden Zorlu Tekstil, büyük bir anlaşmaya imza atarak Disney’in Avrupa, BDT ülkeleri, Rusya ve Türkiye’deki üretim,...

Textilegence Kasım – Aralık 2020 Sayısı yayınlandı

Textilegence Magazine, 2020 yılının son sayısında okuyucularını dolu bir içerikle karşılıyor. Covid-19 pandeminin bütün yıla damgasını vurduğunu net olarak...

Hyosung Türkiye’deki spandeks yatırımını büyütüyor

Güney Kore merkezli endüstri devi Hyosung Corporation, Avrupa pazarının artan talebini karşılamak için Türkiye’deki spandeks yatırımını büyütme kararı aldı....
Engin Buz
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

INDEX 17 Nonwoven İçin ‘Genel Görünüm’ Vizyonu Sunacak
INDEX 17 Nonwoven İçin ‘Genel Görünüm’ Vizyonu Sunacak

Yarım günlük seminerler ilgili megatrendleri ve nonwovenların bu zorlukların üstesinde gelmeye nasıl yardımcı olduğunu kapsıyor. Nonwoven ve bağlantılı endüstrilere hizmet veren önde gelen küresel örgüt EDANA,  nonwoven ürünler ve bağlantılı endüstriler için 4-7 Nisan 2017 tarihleri arasında Cenevre’de gerçekleştirilecek INDEX ’e yenilikçi bir eklenti sunduğunu açıkladı.

EDANA ve PALEXPO ekipleri fuar ziyaretçilerine v e katılımcılarına yeni bir deneyim getiriyor. Ulaşım, sağlık, jeotekstiller ve filtrelemeye odaklanan her bir oturum, sektörü bir adım ileriye taşımak için lider bir konuşmacıyla gerçekleşecek ve her alanı yönlendiren küresel güçleri gösterecek. Su kıtlığından yaşanan nüfusa, özerk araçların artışından talebe, daha sürdürülebilir ve daha düşük maliyetli altyapılar için, ‘Big Pictures – Genel Görünüm’ konuşmacıları, her bir uygulama alanını etkileyen küresel ölçekteki megatrendleri ele alacak.

Her konuşmacıdan sonra, ulaşım, sağlık ve jeotestiller oturumunda, 3-4 konuşma yer alacak ve nonwoven işindekilerin karşılaştığı başlıca güçlükleri ele alacaklar. Ayrıca, nonwoven ve bağlantılı endüstrileri sayesinde; dünyanın en büyük ve en önemli soruları olan “bir toplum olarak; hem özenli hem de etkili bir şekilde çalışmaya nasıl devam ederiz”e nasıl yanıt verileceğini gösterecek.

INDEX FİLTREXTM etkinliği

Filtreleme ile ilgilenen katılımcılar, FİLTREXTM etkinliğinde ‘Genel Görünüm’ konuşmacısına ve table-top (standsız –masalı sunum) etkinliğe ücretsiz olarak erişebilecek. INDEX de ilk kez kendi yerinde, ek bilgi, eğitim ve ağ oluşturma FILTREXTM konferansıyla sağlanacak.

EDANA Genel Müdürü Pierre Wiertz şunları söyledi; “Katılımcılara, uzman konuşmacıları dinleme fırsatı sunan INDEX’in bu yenilikçi yolu, seçtikleri nonwoven sektöründe karşılaştıkları zorluklarla ilgili önemli bilgileri öğrenmelerini sağlayacak. Bu, dünyadaki en büyük nonwoven fuarı olarak,  ziyaret tecrübelerine daha fazla değer katacak. Sektörel seminerin kompakt formatının katılımcılara,  yoğun iş toplantıları ve stand ziyaretleri ile bunları birleştirmelerine yardımcı olacağını umuyoruz.”

Teknik Tekstiller Haberleri

Küresel teknik tekstiller pazarı katlanarak büyüyecek

Küresel teknik tekstiller pazarı katlanarak büyüyecek. İnşaattan tarıma, otomotivden uçak endüstrisine, günlük hayatın her aşamasının ayrılmaz bir parçası haline...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied