Ana Sayfa » Eğirme » İplik temizlemede 4 sensör gücüne sahip YarnMaster PRISMA, ITMA Asia’da

İplik temizlemede 4 sensör gücüne sahip YarnMaster PRISMA, ITMA Asia’da

Loepfe standında yer alacak YarnMaster PRISMA ilk kez 4 farklı sensör teknolojisini birlikte sunuyor.

Emre Yolerihttps://www.textilegence.com
Belçika’da College St.Vincent’da lise eğitimini tamamlayan Yoleri, Türkiye’ye dönerek Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde üniversite eğitim almaya başlamıştır. Bu bölümü yarıda bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans’ına devam etmektedir. 2005 yılında çalışma hayatına atılan Yoleri, kamu ve özel sektörde müşteri ilişkileri, strateji planlama ve raporlama alanlarında yöneticilik yapmış, proje bazlı çalışmalar yürütmüştür. 2015 yılından bu yana NEFA PR yayıncılıkta uluslararası ilişkiler, proje geliştirme, organizasyon ve yazı işleri alanlarında görev almaktadır.

Optik iplik temizleyicilerin önde gelen üreticilerinden Loepfe, 12-16 Haziran tarihleri arasında ITMA Asia + CITME 2021 fuarında en son yenilikleriyle ziyaretçilerini bekliyor olacak. Şanghay, Ulusal Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda Loepfe 8. salon stant C22’de pazarda iyi bilinen YarnMaster ZENIT+ ile birlikte yenilikçi YarnMaster PRISMA iplik temizleyiciyi sergileyecek. Pandemi dolayısıyla yaşanan seyahat kısıtlamaları nedeniyle firma, fuarda bölgedeki partnerleri C.N.T. – CIMACO Ltd. ve Point Hope (Textile Machinery) Ltd. tarafından temsil edilecek. Loepfe yetkilileri fuar boyunca konferans görüşmeleri için hazır olacak.

İsviçre merkezli Loepfe, YarnMaster ZENIT+ ve YarnMaster PRISMA ikili çözümüyle, teknoloji ve performansın yanı sıra kanıtlanmış güvenilirlik ve fiyat avantajıyla ön sıralarda yer alıyor. Dünya genelinde iplik üreticileri on yıllardır firmanın YarnMaster iplik temizleyici teknolojisini kullanmaya devam ediyor. Loepfe, üç sensör teknolojisine sahip muadilinin ardından, dört farklı sensörü bir araya getirdiği YarnMaster® PRISMA ile pazarda bir adım daha öne çıkıyor.

YarnMaster PRISMA: dört farklı sensör teknolojisi ilk kez bir arada

YarnMaster PRISMA, dört farklı sensör teknolojisinin yenilikçi kullanımıyla ilk kez kızılötesi optik, RGB optik, kapasitif ve triboelektrik sensörleri bir araya getiriyor. Bu unsurlar önceden görünmeyen iplik hatalarının ve düzensizliklerinin tespit edilmesini sağlarken, aynı zamanda Loepfe’nin MillMaster® TOP yönetim kokpiti aracılığıyla etkin çevrimiçi kalite yönetimi için verilerin toplanmasına ve analizine de izin veriyor.

DM sensöründe bulunan iki baskın sensör teknolojisi; optik ve kütle sensörü, tek bir algılama kafasına entegre edilerek iplik temizlemede benzersiz olanaklar ve yeni hassasiyet seviyeleri sunuyor. Yeni RGB F-sensörü, ipliği tam ışık spektrumunda aydınlatarak sarım sırasında kirlilik kontrolü sağlıyor. Böylece her tür iplik ve renk ve bunların karışımlarında en küçük ton ve parlaklık farklarının tanınmasına imkan veriyor. P4 sensörü ise iplik temizlemedeki en zor aşamalardan biri olan beyaz ve şeffaf polipropilenin güvenilir tespiti için yaratıcı bir çözüm sunuyor.

İplik temizlemede 4 sensör gücüne sahip YarnMaster PRISMA, ITMA Asia’da
İplik temizlemede 4 sensör gücüne sahip YarnMaster PRISMA, ITMA Asia’da

İplik temizleme sensörlerinde yeni ölçüt

Loepfe Ürün ve Çözümler Başkanı Guido Wieland YarnMaster ZENIT+ iplik temizleyicinin firma için temel bir güç olarak kabul edilerek, yıllar içinde kendine köklü bir yer edindiğini belirtti. Rakiplerinin hala on yıldan uzun bir süre önce geliştirilmiş sensör teknolojisini kullandığını savunan Wieland şunları söyledi; “YarnMaster® PRISMA ile iplik temizleme sensör teknolojileri için küresel ölçütü açıkça belirledik. Günümüzün akıllı teknolojisinden yararlanarak, çeşitli uygulamalarındaki performansı tamamen yeni bir düzeye taşıdık. Tüm ekip, YarnMaster PRISMA’nın yarattığı coşkuyu görmekten heyecan duyuyor ve daha da akıllı çözümler sunma motivasyonumuz tüm zamanların en yüksek seviyesinde.”

Tekstil Eğirme Haberleri

Marzoli ITMA Asia’da dijital ve sürdürülebilir çözümleriyle yer alacak

Eğirme sürecinde performansı optimize eden komple eğirme hatları, bileşenler ve dijitalleştirilmiş çözümlerde önde gelen tedarikçilerden Marzoli, 12-16 Haziran tarihleri...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied