23.2 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 30, 2024

İtalyan tekstil makineleri siparişleri 2024’ün ilk çeyreğinde sabit kaldı

İtalyan tekstil makineleri sektörü için 2024 yılı...

Tabelalar Sergisi geçmişi keşfetmeye davet ediyor

Açıkhava ve endüstriyel reklam alanında Türkiye'nin önemli...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

LYCRA® Markası Londra Denizgiyim Fuarı’nda

EğirmeLYCRA® Markası Londra Denizgiyim Fuarı'nda

- Eğirme Haber Sponsoru -

LYCRA® XTRA LIFE™ elyafının performans dikkat çekecek
LYCRA® XTRA LIFE™ elyafının performans dikkat çekecek

LYCRA® markası gelecek haftaki Londra Deniz giyim Fuarı’nda katılımcıların yarıdan fazlasıyla LYCRA® XTRA LIFE™ elyafının performans avantajlarını, onların 2016 müşteri önerileri ile göstererek kanıtlayacak.

60’ın üzerinde uluslararası markanın koleksiyonları 17 Temmuz’da kapılarını açacak olan Londra Denizgiyim Fuarı’nda sergilenecek.

LYCRA® markasının sahibi ve dünyanın en büyük entegre polimer ve elyaf üreticilerinden INVISTA ve uzmanları fuar boyunca, 30 yıldır deniz giyiminde tüketici beklentilerini yeniden tanımlayan LYCRA® elyaf ve kumaş inovasyonlarının nasıl yeni iş oluşturma ve farklılaştırma seçeneklerini sunmaya devam ettiğini açıklayacak. Ayrıca denizgiyim müşterilerinin LYCRA® markasına güvenin bu kazançlı giyim sektöründe geniş bir yelpazede ortak pazarlama fırsatlarına nasıl kapı açtığı gösterilecek.

Birçok kadın deniz kıyafetlerinin kendi bronzluklarından daha uzun ömürlü olmasını istiyor. Ancak klorin ve güneş gibi ekstrem koşullara maruz kalma bu kıyafetlerin ömrünü büyük ölçüde azaltıyor. LYCRA® XTRA LIFE™ elyafı havuz suyu ve güneş kaynaklı uyum kaybı ve elyaf kırılmalarına direnir, uzun ömürlü şekil verir, şişme ve sarkmalara direnir.

Streç, şekil ve konfor ekli LYCRA® markalı elyaflar 1960’larda denizgiyim kumaşlarını ve modasını dönüştürdü ve o zamandan beri kaliteli ürünler için standartlar belirledi, yarışan yüzücüler tarafından vücut şeklini alışı, rahatlığı ve hareket özgürlüğü sunduğu için tercih edildi. Denizgiyimin seyrini değiştiren bu görünmez maddenin büyüsü halen işliyor.

Ziyaretçiler ve katılımcılar Radisson Portman Hotel’de 18 Temmuz Pazartesi günü fuar sonrasında LYCRA® markasının sponsor olduğu ikrama davet ediliyor.

INVISTA Hakkında

Dünyanın önde gelen LYCRA®, COOLMAX®, CORDURA®, STAINMASTER® ve ANTRON® markalarına sahip INVISTA, dünyanın en büyük kimyasal ara malzeme, polimer ve elyaf üreticilerinden birisidir. Firmanın naylon, spandex ve polyester içeren avantajlı teknolojileri, giyim, halı, araç parçaları ve sayısız diğer ünlük ürünlerin üretiminde kullanılıyor. ABD merkezli INVISTA 20’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve yaklaşık 10 bin çalışanı bulunuyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler