Ana Sayfa » Baskı » Pigment Reklam, Plamac Çözümleriyle Promosyon ve Reklam Üreticilerine Show Yapacak

Pigment Reklam, Plamac Çözümleriyle Promosyon ve Reklam Üreticilerine Show Yapacak

Plamac’ın fiyatta ve verimlilikte rekabetçi modelleri hem Sign İstanbul hem de Promosyon Show İstanbul fuarlarında Pigment Reklam standında yer alacak. Endüstriyel reklam ve promosyon sektörleri işlerini büyütecek çözümlere Pigment Reklam ile ulaşacak.

Epson Article Top
Emre Yolerihttps://www.textilegence.com
Belçika’da College St.Vincent’da lise eğitimini tamamlayan Yoleri, Türkiye’ye dönerek Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde üniversite eğitim almaya başlamıştır. Bu bölümü yarıda bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans’ına devam etmektedir. 2005 yılında çalışma hayatına atılan Yoleri, kamu ve özel sektörde müşteri ilişkileri, strateji planlama ve raporlama alanlarında yöneticilik yapmış, proje bazlı çalışmalar yürütmüştür. 2015 yılından bu yana NEFA PR yayıncılıkta uluslararası ilişkiler, proje geliştirme, organizasyon ve yazı işleri alanlarında görev almaktadır.

MU-6090 Sign İstanbul 2019 ve Promosyon Show 201'da
MU-6090 Sign İstanbul 2019 ve Promosyon Show 201’da

Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörlerinin talep ettiği UV ve eko solvent baskı çözümlerini sunan Pigment Reklam, Eylül ayında iki fuara katılarak, bu alandaki yetkinliğini gözler önüne serecek; Sign İstanbul 2019 ve Promosyon Show 2019. Endüstriyel çözümleriyle iyi bilinen Pigment Reklam, bu yıl özellikle promosyon sektörünün baskı taleplerini karşılayan MU-6090 modelini her iki fuarda da sergileyecek.

19-22 Eylül tarihlerinde TÜYAP’ta gerçekleştirilecek olan endüstriyel reklam ve dijital baskı fuarı SIGN İstanbul, 21. kez reklamcıların ve baskıcıların buluşma noktası olacak. Salon 12 Stant B10’da fuarda yerini almaya hazırlanan Pigment Reklam, Plamac’ın kapsamlı çözümlerini sergileyecek. Pigment Reklam standında; Plamac Morpho 2513 UV flatbed, Plamac Starfire LJ 320SG roll to roll eko solvent, Plamac Pegasus 3200 LED UV roll to roll ve Plamac MU-6090 flatbed modelleri sunulacak.

25-28 Eylül tarihleri arasında Pullman İstanbul Hotel & Convention Center’da düzenlenecek olan Promosyon Show Istanbul fuarında kurumsal pazarlama reklam ürünleri ve malzemeleri sektörü bir araya gelecek. UV inkjet ve eko-solvent baskı çözümlerin adresi Pigment Reklam bu fuarda Salon 2 Stant C6’da ziyaretçilerini ağırlayacak.  Fuar ziyaretçileri Pigment Reklam standında MU-6090 modelini yakından inceleme fırsatı yakalayacak. Plamac Morpho 6090UV baskı makinesi hediyelik eşyalara, akıllı telefon kılıflarına, promosyon ürünlerine ve diğer küçük uygulamalar dönük baskı için ideal bir çözümdür.

Pigment Reklam firma sahibi Serkan Çağlıyan, beklemekte olan yatırımların hayata geçirilmesi için hem Sign Istanbul hem de Promosyon Show Istanbul fuarlarının büyük önem taşıdığını dile getirdi. Çağlıyan; “Önümüzdeki dönemde hem reklamcılık hem de hediyelik eşya ile promosyon pazarlarında büyümek isteyen, teknolojilerini daha verimli makinelerle yenilemek isteyen firmalarla buluşmak için bu fuarlara katılıyoruz. Plamac markamıza ait zengin ürün gamımız ile niş ürünlerden endüstriyel üretime kadar bütün segmentlere hitap ediyoruz. Ziyaretçilerimizle buluşmak ve onlara pazarda büyümelerine yardımcı olacak çözümleri sunmak için heyecan duyuyoruz” dedi.

Promosyon sektörü MU-6090 ile tanışacak

Pigment Reklam’ın geçen yıl Türkiye pazarına sunmaya başladığı Plamac markasının UV ve eko-solvent dijital baskı çözümleri kısa sürede büyük bir ilgi gördü. Hem fiyat hem de kalite bağlamında rakiplerini zorlayan Plamac modelleri, Türk baskıcılarının esnek üretim talebine yanıt veriyor.

İlk kez Türkiye pazarına bu fuarlarla tanıtılacak olan masaüstü tip MU-6090 akıllı UV flatbed baskı makinesi; hem küçük ve kompakt yapısı ile tesisinizde az yer kaplıyor hem de hızlı kullanım sağlayan ergonomisiyle üretim sürecinizi hızlandırıyor. 90 cm x 60cm maksimum baskı boyutuna sahip olan model; saatte 4 pass ile 4m2’ye kadar baskı hızlarına ulaşabiliyor. MU-6090 ile PVC levha, akrilik levha, karo, cam yüzey, metal, tabela levhası, mobil telefon ve tablet kılıfı, kağıt yüzey ve içecek şişeleri vb. medya tipleri basılabiliyor. Maksimum 20cm medya inceliğine kadar çalışabilen makine, UV mürekkep teknolojisi ile hızlı kuruyor ve seri üretim sağlıyor.

Negatif baskı (pressure) sistemi, PH temizlik istasyonu, PH kaplama (capping) sistemi, tekil renk düzenlemesi (purge); Vakumlu yüksek hassasiyette platform ve IGUS zinciri ana özellikleri arasında. MU-6090 UV flatbed baskı makinesi ile birçok küçük çaplı ürün ve promosyon malzemesine baskı gerçekleştirilebiliyor. Mobil telefon kılıfları, küçük reklamlar, iç dekorasyon resimleri ve sanatsal (art work) uygulamalar için yüksek kaliteli baskı sonuçları veriyor. Çevre ve insan sağlığına dost LED UV boyalar kullanan MU-6090, CMYK+Lc+Lm+Beyaz/Vernik ile tasarımları hayalinizdeki gibi gerçeğe dönüştürüyor. 3 adet Epson baskı kafası ile donatılan model, katma değerli ve yüksek kaliteli 3D efektli baskıları da mümkün kılıyor.

Flatbed ve roll to roll çözümler baskı taleplerini karşılıyor

Morpho 2513UV flatbed modeli de CMYK + Lc+Lm+Beyaz/Vernik baskı özellikleriyle birçok flatbed medya uygulamasında görev alıyor. 250x130cm baskı boyutu ile saatte 65m2 üretim hızına sahip olan model; 4 veya 9 Ricoh Gen5 endüstriyel baskı kafası ile donatıldı. LED UV boya ile çalışan makine 1200 dpi’e kadar çözünürlük sunuyor.

Endüstriyel reklam ve tabela üreticilerinin tercihi olan Plamac Starfire LJ 320SG roll to roll eco solvent dijital baskı makinesi; 3.2 m baskı genişliği ile endüstriyel üretimler için uygundur. 100kg’a kadar ruloları destekleyen makine saatte 178m2 üretim kapasitesine sahip. Starfire LJ solvent, eko solvent ve mid-solvent boyaları ile çalışabiliyor.

Plamac Pegasus 3200 LED UV roll to roll baskı makinesi; kompakt yapısı ve hızlı hareketi ile baskıcılara esnek malzemelerle çalışmada büyük bir avantaj sağlar. Ricoh GEN5 4 veya 9 endüstriyel baskı kafası ile donatılan makine saatte 80m2 üretim hızı sunuyor. Vinil, PET film, blockout, arkadan aydınlatmalı malzemeler ve sentetik medyaları işleyebilen Pegasus, baskıyı hızlıca LED UV lambaları ile kurutabiliyor.

Pigment Reklam’ın zengin ürün gamı ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz; http://pigmentreklam.com.tr/

Dijital Baskı Haberleri

Yeni Mimaki UJF Serisi ile endüstriyel baskıda ‘doğrudan’ avantajlar

Yeni Mimaki UJF-7151plus II ve üç yeni modeli kapsayan UJF-MkII e Serisi ticari olarak Aralık 2021’de pazarla buluşacak. Daha yüksek baskı hızı...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied