Sandler Nonwoven Yenilikleri için INDEX 17’ye Hazır

Textilegence Mart – Nisan 2021 sayısı yayınlandı

Zorlu dönemler belki de en iyi fırsatlar için en uygun zamandır. Textilegence Mart Nisan 2021 sayısında bütün hızıyla süren...

Kozmetotekstil pazarı değişen tüketici davranışlarıyla krizi fırsata çeviriyor

Covid-19 pandemisinin yayılmasına karşı alınan hükümet önlemleri, günlük yaşamda bir dizi değişime sebep oldu. Yüz maskelerinin takılması, sosyal mesafe...

ITMF, 7. Coronavirüs anket sonuçlarını açıkladı

Uluslararası Tekstil Üreticileri Federasyonu (ITMF), pandeminin global tekstil endüstrisi üzerindeki etkilerini değerlendirdiği araştırmanın 7.sini yayımladı. 25 Ocak-10 Mart tarihleri...
Engin Buz
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Sandler Nonwoven Yenilikleri için INDEX 17’ye Hazır
Sandler Nonwoven Yenilikleri için INDEX 17’ye Hazır

Sandler kullanıcılarının bugün hijyen ürünlerinden ve ıslak mendillerinden istediği rahatlık, koruma ve sürdürülebilirliği yerine getirmeye yardımcı oluyor. INDEX 17’de firmanın satış ve AR-GE uzmanları uygulamalarınız için Sandler’in çözümlerini sunacak.

30 yıldan bu yana, Sandler insanlara çok yakından dokunan nonwoven ürünleri ile hijyen endüstrisinde uygulanıyor. Hijyen sektöründeki nonwovenlar için dünyanın önde gelen bu fuarı vesilesiyle Sandler, insanlar ve teknoloji arasında köprü kuracak. Her insan benzersizdir, her birimizin çeşitli ihtiyaçları var. Modern hijyen ürünleri bireysel yaşam biçimimizi destekliyor.  Hijyen ürünleri ve mendilleri için yenilikçi Sandler nonwoven ürünlerinin yanı sıra, yeni bir multimedya stant tasarımı bu eşsiz durumu yansıtacak. Firmanın yeni imaj trailer’i ile nonwoven kumaşlarla hayranlığı hissedin ve yeniliklerin podyumuna doğru bir gezintiye çıkın.

Hijyen ürünleri için en yeni Sandler geliştirmeleriyle birlikte konfor ve güvenlik

Elastik uygulamalar için Sandler’in koleksiyonun mottosu olarak ‘Sınırları uzat’ belirlendi. Üreticilere, ideal nonwoven ürünlerini kendi kullanımlarında seçmeleri farklı uzama derecelerine sahip bir montaj kiti veriliyor. ‘Basit uzama’dan ‘premium artı uzama’ya kadar herkes için doğru ürün sağlanıyor. Bu nonwoven ürünler optimum uygunluğu destekler, böylece giyim konforunu arttırır.

En üst katmanlar için yenilikler söz konusu olduğunda konfor paroladır; Bu malzemeler için yeni bir tasarım görseli olarak, günlük hijyen konusunda hafiflik hissi sağlar. İnce kelebekler bu ürünü gerçekten göz alıcı yapıyor.

Üst katman malzemeleri için yeni bir ‘kanyon’ yapısı, görsel olarak farklılaştırmayı ve optimize edilmiş işlevselliği birleştiriyor; Bu özel yüzey, üst tabakayı daha iri ve daha yumuşak hal getiriyor, güvenilirliği arttırıyor ve aynı zamanda sıvı tutulumunu destekliyor.

Sandler’in emme tabakaları için yeni nonwoven ürünleri bu işlevi bir adım daha ileriye götürüyor. Merkezin tutma kapasitesini en iyi şekilde kullanmak için, sıvıyı vücudun dışına hızla taşırlar ve verimli bir şekilde tüm yüzeye yayarlar. Bu nonwoven ürünler tekrar ıslanmayı önleyip, cildi koruyarak geçici bir depo tabakası olarak da işlev görür. Sandler bu nonwoven ürünü müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda dizayn ediyor; yumuşaklık ve esneklik ayrı ayrı ayarlanabilir; kabartma desenler görsel vurgu sağlıyor.

Yumuşak üst tabakalar için en yeni geliştirme, hijyen ürünlerinin yalnızca kullanıcının rahatlığını arttırmadığını ispatlıyor. Sürdürülebilir çözümler için, bu nonwoven ürünler laktik asit esaslı polimer PLA doğal hammaddelerden yapılıyor.

Yeni ıslak mendil altlıklarının sunduğu işlevler ve performans

sawatex® classy silk ve sawatex® lace-o-paque ürünleri ile Sandler, kozmetik uygulamalarına ve bebek bakım ürünlerine belirli bir artı değer katan mendil alt katmanlarını sergileyecek. sawatex® classy silk, mükemmel bir temizlik verimine ve her şeyden önce olağandışı ipeksi bir dokunuşa sahiptir, her kullanımı sağlıklı bir uygulama haline getiriyor. sawatex® lace-o-paque ise, küçük kaşiflere karşı nazik bakım sunan yumuşaklığı ve yüksek hacmi ile sizi etkileyecek. Yeni kabartma tasarımı ‘kare’ başka bir pazar segmentinin dikkatini çekiyor. Temizleme uygulamalarında daha iyi sonuç elde etmek için küçük kareler alt katmanı daha hacimli hale getiriyor ve yüzeyini artırıyor. Mendilleri temizlemek için bir ‘çift etkili’ alt tabaka ile Sandler inatçı kirleri tutar. Çok katmanlı nonwoven ürün, etkili bir temizlik için daha hacimli bir taraf ve yumuşak bir perdahlama/cilalama için pürüzsüz bir taraf ile temizlenen yüzeyi hazırlama özelliklerine sahip.

Bütün bu nonwoven alt tabakalar özelliklerini, üretimlerinde kullanılan özel elyaf karışımlarından alıyor.Seçilen hammaddeler sadece mükemmel işlevselliği değil, aynı zamanda hammadde kullanımını azaltmak için baz ağırlığının azaltılmasını mümkün kılıyor. Tek kullanımlık ürünlerinizi görsel olarak bireyselleştirilmesi için kabartmalı motifler de daha ayrıntılı hale getirildi.

Sandler’in dezenfeksiyon mendilleri için nonwoven yelpazesi artık ek bir vurguyu içeriyor; çeşitli pastel tonlarındaki renkli ürün çeşitleri, çeşitli uygulama alanlarının görsel olarak farklılaşmasını sağlıyor.

Sandler’in INDEX 17 fuarına katılımını tamamlayacak şekilde, ulaştırma endüstrisi, filtrasyon endüstrisi ve inşaat endüstrisi için teknik uygulamalara dönük nonwoven yenilikleri de gösterilecek.

İnsanlar kadar çeşitli nonwoven ürünlere olan ilgiyi Sandler’in Salon 2 2431 numaralı standında deneyimleyin.

Teknik Tekstiller Haberleri

TUSAŞ havacılık endüstrisi için yeni kompozit tesisini açtı

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.’nin (TUSAŞ) Ankara Kahramankazan’daki yerleşkesinde açtığı yeni kompozit tesis sahip olduğu son teknolojiyle, Türk...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied