Ana Sayfa » Güncel » Textilegence Ocak-Şubat sayısı yayınlandı

Textilegence Ocak-Şubat sayısı yayınlandı

Tekstilin lider yayını Textilegence Magazine, Ocak Şubat 2020 sayısını okuyucularına sundu.

Emre Yolerihttps://www.textilegence.com
Belçika’da College St.Vincent’da lise eğitimini tamamlayan Yoleri, Türkiye’ye dönerek Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde üniversite eğitim almaya başlamıştır. Bu bölümü yarıda bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans’ına devam etmektedir. 2005 yılında çalışma hayatına atılan Yoleri, kamu ve özel sektörde müşteri ilişkileri, strateji planlama ve raporlama alanlarında yöneticilik yapmış, proje bazlı çalışmalar yürütmüştür. 2015 yılından bu yana NEFA PR yayıncılıkta uluslararası ilişkiler, proje geliştirme, organizasyon ve yazı işleri alanlarında görev almaktadır.

Tekstil ve baskı sektörlerinin lider yayını Textilegence Magazine, Textilegence Ocak Şubat 2020 sayısını okuyucularına sundu. Textilegence’nin 40. Sayısında güncel haberler ve teknik bilgiler yer alıyor. Yatırımlar, yeni teknolojilik geliştirmeler, pazarlardaki gelişmeler ve trendler… bütün bu haberlere Textilegence ile ulaşabilirsiniz.

 

Derginin tamamını okuyabilmek için bu linkten kayıt olabilirsiniz.

İşte yeni Textilegence Ocak Şubat 2020 sayımızdan bazı içerikler;

 • Santex Rimar Group şirketlerinden dokuma teknolojileri üreticisi Smit’in Türkiye ve MENA bölgesindeki çalışmalarını ve hedeflerini Smit Bölge Müdürü Paul J. Michicich ile konuştuk. Michicich, MENA bölgesinin İstanbul’dan yönetileceğinin altını çizdi.
 • Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir, tekstil endüstrisinde sigortalılığın neden önemli olduğunu anlattı. Demir, sektörel sigortalılık oranının halen gelişmekte olduğunu kaydetti.
 • İplik teknolojileri uzmanı BTSR İstanbul ve Gaziantep’te birer günlük seminerler düzenledi. Türkiye mümessili Teksel Tekstil tarafından organize edilen etkinliklere tekstilciler yoğun ilgi gösterdi.
 • Lenzing düzenlediği bir basın toplantısı ile tek kullanımlık mendiller için geliştirdiği elyafı VEOCEL’in sürdürülebilirliğe katkılarına işaret etti.
 • Dijital baskı teknolojileri markası Optimum Digital, katıldığı FESPA Eurasia 2019 fuarında rekabetçi çözümlerini sergiledi.
 • 2019 yılı tekstil ihracat rakamları netleşti. Hangi pazarlarda artış yaşanırken, nerelerde kayıplar kaydedildi? İhracat haberimizde detaylar yer alıyor.
 • Mimaki ile OKI arasındaki uluslararası satış anlaşması yeni bir dönemi başlattı.
 • Hassan Tekstil’in 12 milyon euroluk yatırımı Türk teknik tekstiller sektörü için önemli bir sıçramayı temsil ediyor.
 • Her yıl büyük bir merak ve ilgiyle beklenen EFI Connect etkinliği bu yıl da Ocak ayında gerçekleşti. Peki hangi yenilikler sergilendi?
 • Modern Hediyeler firması Pigment Reklam’ın Türkiye pazarında temsil ettiği Plamac markasının Morpho 2513 UV baskı makinesine yatırım yaptı. Firma bu yatırımla hem kapasitesini hem de ürün gamını genişletti.
 • Aramid elyafların sunduğu hafiflik ve üstün güvenlik, KARL MAYER teknolojisi ile nasıl bütünleşiyor?
 • Rektefiye çözümleri uzmanı ASTEKS, 2020 yılında yeni yatırımlarla pazarını büyütmeyi hedefliyor.
 • Halı ipliği üretiminde Saurer çözümlerinin sağladığı otomasyonun getirdiği avantajlar nelerdir?
 • ISKO, OEKO-TEX STeP sertifikası alan ilk Türk işletmesi oldu.

Ve, daha fazla editoryal içeriğimizi Ocak Şubat 2020 sayısında sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Textilegence Ocak Şubat 2020 sayısı yayınlandı
Textilegence Ocak Şubat 2020 sayısı yayınlandı

Güncel Haberler

Textilegence Temmuz Ağustos 2021 sayısı ile yaz canlanıyor

Yeniden normalleşmenin başladığı haziran ayından itibaren birçok sektörde ciddi bir canlanma görülüyor. Yaz aylarına denk gelen bu dönemde tekstil ve...

Yeşim Tekstil Ağrı ilinde yatırımlarını sürdürüyor

Hazır giyim ve ev tekstili alanında faaliyet gösteren Yeşim Tekstil Ağrı yatırımlarıyla bölgenin ekonomik ve sosyo-kültürel gelişimini desteklemeyi sürdürüyor....

TGSD rekabette sürdürülebilirlik ve dijital dönüşüme vurgu yapıyor

Türk tekstil ve giyim sektörünün önde gelen çatı örgütlerinden Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) Türkiye’nin hazır giyim ihracatının yarısından...

Aksa Akrilik akıllı tekstile yatırım yapıyor

Aksa Akrilik ‘Girişimciliğe Değer’ programı ile yenilikçi ve sürdürülebilir teknolojiler geliştiren projelere destek olmaya yeni İltema yatırımıyla devam ediyor....
error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied