19.6 C
İstanbul
Salı, Mayıs 21, 2024

SASA’dan yapay zekâ uygulamaları için büyük adım

Türkiye’nin küresel çapta önde gelen polyester üreticilerinden...

Geleceği dokumak: Tekstil makineleri otomasyonunun hikayesi 

220 yıllık tekstil makineleri otomasyonu, sektörün görünümünü...

Türkiye tekstil ihracatında ABD’de ve Orta Doğu’da yükselişte

Türkiye tekstil ve ham maddeleri sektörü ocak-şubat...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Trützschler yeniliklerin kapısını yine bir ITMA’da açıyor

ITMATrützschler yeniliklerin kapısını yine bir ITMA'da açıyor

- Haber Sponsoru -

Trützschler Group, 8-14 Haziran tarihlerinde Milano’da Fiera Milano Rho’da düzenlenecek olan ITMA 2023’te Spinning, Card Clothing, Nonwovens and Man-Made Fibers dahil olmak üzere tüm segmentlerdeki en yeni makine ve teknolojilerini tanıtacak. Şirketin 3. Salon’daki 1320 metrekarelik C101 numaralı standını ziyaret edenler, fuar boyunca her iş biriminden uzmanlarla konuşma fırsatı bulacak.

Trützschler yeniliklerin kapısını yine bir ITMA’da açıyor

Tekstil geri dönüşümü için TRUECYCLED

Trützschler Spinning, elyaf işlemede daha yüksek verimlilik, daha sürdürülebilir ham madde kullanımı ve akıllı otomasyon gibi en önemli müşteri gereksinimlerini karşılayan taraklama, cer ve penye için yenilikleri sergilerken, aynı zamanda iplikhaneler için dijital teknolojilerin potansiyelini de gösterecek. Ziyaretçiler ayrıca tekstil geri dönüşümü için yeni marka TRUECYCLED’in tanıtımını da görebilecekler. Makine uzmanlığı ve teknolojik bilgi birikimi, müşterilerinin mümkün olan en yüksek kalitede şerit üretmesini ve atıkların değere dönüştürülmesini mümkün kılıyor.

Trützschler Card Clothing tekstil endüstrisinde sürdürülebilirliğe odaklanacak

Trützschler Card Clothing (TCC), iplik ve nonwoven pazarlarındaki tüm uygulama yelpazesini kapsayan giyim portföyünden geniş bir teknoloji yelpazesi sunacak. Bu, desteklenen tüm hizmet özelliklerini ve makine ekipmanlarını içeriyor ve bunlar bir ‘Action Point’ sunumunun parçası olarak stantta canlı olarak gösterilecek. Ayrıca geri dönüşüm uygulamalarına da odaklanan TCC, tekstil endüstrisinde sürdürülebilirliğe olan katkısını sergileyecek. Bu özelliklerin ve işlevlerin tümü, Trützschler dijital platformuna entegre edilen dijital tel performans çözümü olan ‘My Wires’ uygulaması ile destekleniyor.

Nonwoven üretiminde yeni bir seviye

Nonwoven üretiminde yeni bir seviye

Trützschler Nonwovens, nonwoven üretim süreçlerini yeni bir seviyeye taşıyan çözümlere odaklanacak. İğne ile delme için yeniliklerin hikayesi iki stantta anlatılacak: Trützschler, mükemmel makineler, özel üretim hatları, entegre dijital destek ve küresel hizmetten oluşan bütünsel T-SUPREMA paketine odaklanacak. Şirketin iğneleme alanındaki partneri İtalyan Texnology S.r.l., Salon 10’daki A101 standında makine ve uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi sunacak ve ayrıca T-SUPREMA makinelerinden bazılarını içeren çalışır vaziyette bir iğneleme hattını inceleme fırsatı sağlayacak.

Trützschler Nonwovens ayrıca yeni ve çevre dostu tek kullanımlık mendil malzemeleri için çözümlerin yanı sıra yenilikçi bir kurutma konseptini de sergileyecek. Dijitalleşmenin potansiyelini ortaya çıkarmak, uzmanlarının kalite kontrol ve tarif yönetiminden gerçek zamanlı süreç izleme ve yapay zeka tabanlı hat optimizasyonuna kadar dijital ortamlarının her yönünü gösterecekleri T-ONE köşesinin ana konusu olacak.

Trützschler Man-Made Fibers, Trützschler Man-Made Fiber’ın her türlü Hacimlendirilmiş Sonsuz Filament (BCF) halı ve Endüstriyel İplik (IDY) için esnek platformu OPTIMA’nın gücünü gözler önüne serecek.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler