Ana Sayfa » Baskı » Çin Pazarında Xaar 1201 Baskı Kafasına Bağlılık Güçleniyor

Çin Pazarında Xaar 1201 Baskı Kafasına Bağlılık Güçleniyor

Epson Article Top
Emre Yolerihttps://www.textilegence.com
Belçika’da College St.Vincent’da lise eğitimini tamamlayan Yoleri, Türkiye’ye dönerek Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde üniversite eğitim almaya başlamıştır. Bu bölümü yarıda bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans’ına devam etmektedir. 2005 yılında çalışma hayatına atılan Yoleri, kamu ve özel sektörde müşteri ilişkileri, strateji planlama ve raporlama alanlarında yöneticilik yapmış, proje bazlı çalışmalar yürütmüştür. 2015 yılından bu yana NEFA PR yayıncılıkta uluslararası ilişkiler, proje geliştirme, organizasyon ve yazı işleri alanlarında görev almaktadır.

Çin Pazarında Xaar 1201 Baskı Kafasına Bağlılık Güçleniyor
Çin Pazarında Xaar 1201 Baskı Kafasına Bağlılık Güçleniyor

Xaar geçtiğimiz günlerde Cambridgeshire’daki merkez ve üretim tesisinde, Çinli OEM müşterilerini ve Ana Dağıtıcısını Xaar 1201 için ağırladı. Ziyaret, grubun birçok medya türüne yüksek kaliteli imajlar basan Xaar 1201 baskı kafasına olan bağlılığının altını çizdi. Birçok medya türüne yüksek kaliteli imajlar basan 1201, bu özelliğiyle çok yönlü bir baskı kafası olarak tanımlanıyor ve günümüzün grafik pazarı için ideal bir seçim haline getiriyor.

Xaar’ı ziyaret eden grupta OEM üreticileri XuCheng, Botianyin, ChunYuQiuFeng Digital Color Printer, Nuocai, Refretonic ve X-Roland’ın yanı sıra Xaar’ın Çin Ana Dağıtıcısı HaoCheng de yer aldı.

Xaar’ın ileri teknolojiye sahip Huntingdon üretim tesisi turu, ziyaretçilere şirketin baskı kafası tasarımı, geliştirme ve kalite kontrolündeki mükemmelliği hakkında genel bir bilgi verdi. Bu tur, malzeme uyumluluk prosesinin, yaşam testi sürecinin, dalgaformu geliştirmenin, sıcaklık dengeleme testinin ve baskı güvenilirliği testlerinin gösterimlerini kapsadı.

Çin’den gelen grup, Cambridge’de Kings Koleji’nde Çinli şair Xu Zhimo’nu anma töreni ve akşam yemeğinin öncesinde grafik pazarı için yeni Xaar teknolojisini de öğrendi.

HaoCheng Yönetim Kurulu Başkanı James Zhao; “Xaar’ın ana tesisini gezmek ve Xaar 1201 baskı kafası hakkında daha çok şey öğrenmek çok ilginçti. HaoCheng tarafından sağlanan entegrasyon çözümleriyle birlikte, Xaar’ın 1201 baskı kafası; Çinli OEM’ler tarafından yüksek performanslı grafik baskı makinelerinin üretilmesinde kesinlikle güçlü bir rol oynuyor” dedi.

Xaar CEO’su Doug Edwards ise şunları söyledi; “Asya, Xaar için önemli bir bölgedir. Bu nedenle, Çinli partnerlerimize ev sahipliği yapmaktan; ve tüm ürünlerimizin temelini oluşturan teknoloji ve uzmanlık hakkında daha fazla şey öğrenmelerine yardımcı olmaktan; özellikle onur duyduk. Çinli OEM’en ziyareti özellikle Xaar 1201’e duydukları güveni vurguluyor.”

Dijital Baskı Haberleri

Yeni Mimaki UJF Serisi ile endüstriyel baskıda ‘doğrudan’ avantajlar

Yeni Mimaki UJF-7151plus II ve üç yeni modeli kapsayan UJF-MkII e Serisi ticari olarak Aralık 2021’de pazarla buluşacak. Daha yüksek baskı hızı...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied