Ana Sayfa » Terbiye » AIRO 24 Tandem ile İki Katı Üretim

AIRO 24 Tandem ile İki Katı Üretim

Emre Yolerihttps://www.textilegence.com
Belçika’da College St.Vincent’da lise eğitimini tamamlayan Yoleri, Türkiye’ye dönerek Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde üniversite eğitim almaya başlamıştır. Bu bölümü yarıda bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans’ına devam etmektedir. 2005 yılında çalışma hayatına atılan Yoleri, kamu ve özel sektörde müşteri ilişkileri, strateji planlama ve raporlama alanlarında yöneticilik yapmış, proje bazlı çalışmalar yürütmüştür. 2015 yılından bu yana NEFA PR yayıncılıkta uluslararası ilişkiler, proje geliştirme, organizasyon ve yazı işleri alanlarında görev almaktadır.

Biancalani AIRO 24 Tandem ile İki Katı Üretim
Biancalani AIRO 24 Tandem ile İki Katı Üretim

AIRO 24 tumbler’in havlu kumaş sektörü uygulamalarındaki başarısı çarpıcı oldu.

Biancalani’nin yenilikçi teknolojisi AIRO 24 ile havlu kumaşlarda elde edilen sonuçlar mükemmel. İlmek, havanın çapraz hareketi ve alternatif flap sayesinde, havlu kumaşının her iki tarafında mükemmel bir şekilde toplanır. TANDEM versiyonu ile AIRO 24, makinesinin performansı anında iki katına çıkıyor ve son kullanıcılardan yüksek bir beğeni elde ediyor. Hacim maksimum seviyelere ulaşır ve ayrıca, yumuşaklık AIRO 24 işleminin açık ve tipik bir şeklidir.

AIRO 24 ile havlu kumaşları rahatlar ve el işçiliğinin dikey olarak konumlanmıştır. Patentli Tandem versiyonu özellikle havlu üreticilerinin ihtiyaçları için tasarlandı. Standart makine ile karşılaştırıldığında örme ve kadifede kurutma kapasitesinin iki katını sunuyor. Bu varyantta ayrıca, daha fazla arttırılan akıllı anahtar tertibatı da uygulanabilir.

AIRO 24: Havadaki güç

AIRO®24, dokuma, nonwoven ve örme kumaşların sürekli ve açık en tamburlama işlemleri için yeni ve orijinal yüksek verimli kurutucudur. Dünyada eşi olmayan yüksek kalitede bir terbiye stilini sunar. Buna AIRO® stili deniyor.

İşlemler ve sonuçları; Hava akışı yoğun yuvarlayarak kurutma, kuru kumaş üzerinde ve buhar uygulamasıyla veya kimyasal emprenye sonrası mekanik kimyasal madde içermeyen yumuşatmalar, yumuşaklık, drape, hacim ve boyutsal kararlılık, elastikiyet ve dikilebilirlik (AIRO® Hand) şönil açılışı, jakarlarda üç boyutlu, ipliği boyalı kumaşlarda renklerin derinliği ve zenginliği, havlu kumaşta mükemmel düzleştirme ve tam gevşetme ve ilmekleri tekrar gevşetmek (süper yumuşak, süper hacimli), vb.

Sürdürülebilir üretime sahip bu İtalyan makinesi, giyim, ev eşyaları ve ev tekstili sektörlerinde de müşterilerden en yüksek beğeni seviyesini elde ediyor. Ancak, havlu kumaşta AIRO®24 TANDEM üretimin iki katına çıkmasını sağlıyor.

Daha fazla bilgi için www.biancalani.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ya da, Shanghai’deki ITMA ASIA + CITME 2018 fuarında Salon 6 C40 numaralı stantta yer alan Biancalani personeline danışabilirsiniz.

1957 yılından bu yana Biancalani dokuma ve örme kumaşların terbiyesi için kendi tasarımı olan makineleri üreterek satıyor. Satış ekibinden uzman teknoloji uzmanlarına, tasarımcılardan satış sonrasına kadar Biancalani personeli tek bir şey için çalışıyor; müşterilere maksimum memnuniyet sunmak.

Güncel Haberler

Textilegence Temmuz Ağustos 2021 sayısı ile yaz canlanıyor

Yeniden normalleşmenin başladığı haziran ayından itibaren birçok sektörde ciddi bir canlanma görülüyor. Yaz aylarına denk gelen bu dönemde tekstil ve...

Yeşim Tekstil Ağrı ilinde yatırımlarını sürdürüyor

Hazır giyim ve ev tekstili alanında faaliyet gösteren Yeşim Tekstil Ağrı yatırımlarıyla bölgenin ekonomik ve sosyo-kültürel gelişimini desteklemeyi sürdürüyor....

TGSD rekabette sürdürülebilirlik ve dijital dönüşüme vurgu yapıyor

Türk tekstil ve giyim sektörünün önde gelen çatı örgütlerinden Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) Türkiye’nin hazır giyim ihracatının yarısından...

Aksa Akrilik akıllı tekstile yatırım yapıyor

Aksa Akrilik ‘Girişimciliğe Değer’ programı ile yenilikçi ve sürdürülebilir teknolojiler geliştiren projelere destek olmaya yeni İltema yatırımıyla devam ediyor....
error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied