25.7 C
İstanbul
Salı, Haziran 25, 2024

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı yayınlandı

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı, haziran ayında...

İtalyan tekstil makineleri siparişleri 2024’ün ilk çeyreğinde sabit kaldı

İtalyan tekstil makineleri sektörü için 2024 yılı...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Hanrun Paper Türkiye’de ilk kez ITM 2024’te

AdvertorialHanrun Paper Türkiye’de ilk kez ITM 2024’te

- Haber Sponsoru -

Türkiye’de ilk kez bir fuara katılacak olan Hanrun Paper, yeni ürün ve teknolojilerini sergilemek, uzmanlık ve inovasyonu paylaşmak üzere İstanbul’daki ITM 2024’te ziyaretçilerini ağırlayacak. Çin’in önde gelen dijital baskı markası, Salon 5, 505C numaralı stantta, her biri farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış süblimasyon, DTF (Doğrudan Filme) ve UV baskı dahil olmak üzere çok çeşitli baskı uygulamalarını kapsayan ürün portföyünü sunacak. Ziyaretçiler ayrıca fuar boyunca uzman ekiple etkileşim içinde bulunma ve baskı teknolojisinin geleceğine doğrudan katılma şansına da sahip olacak.

Giriş seviyesinden endüstriyel seviyeye kadar aradığınız tüm çözümler

2009 yılında kurulan Hanrun Paper, işletmeler için yaratıcılığı açığa çıkarmak ve göze çarpan sonuçlar elde etmek için profesyonel çözümler, baskı ekipmanları ve sarf malzemeleri sağlamayı kendine misyon ediniyor. Süblimasyon kağıdı serisi şirketin ilk ürün grubuydu. Bugün, küresel baskı profesyonellerine 29g/31g/35g/45g düşük gramlı endüstriyel seçeneklerden 50g/70g/100g/120g hızlı kuruyan türlere ve 70g/90g/105g yapışkan süblimasyon kağıtlarına kadar kapsamlı bir süblimasyon kağıdı seçeneği sunuyor. Kalite güvencesine sarsılmaz bir şekilde odaklanan marka, dünya çapındaki müşterilerinin güvenini kazanarak güvenilirlik ve mükemmellik ile eş anlamlı hale geldi. Ek olarak, yeni başlayanlara yönelik, uygun maliyetli bir giriş seviyesi HR-1301 süblimasyon baskı makinesi de sunuyorlar. Renk, grenlilik, incelik vb. açısından baskı kalitesini kapsamlı bir şekilde iyileştirmek için yarı ton teknolojisini, mikro piezoelektrik inkjet teknolojisini ve 8 renkli üretim sistemini entegre ediyor.

Hanrun Paper UV 6003S UV DTF Roll-To-Roll Printer   Görsel Kaynak: Hanrun Paper
Hanrun Paper UV 6003S UV DTF Roll-To-Roll Printer Görsel Kaynak: Hanrun Paper

Firma 2020’nin başlarında DTF dijital baskı teknolojisine giriş yaptı. O tarihten bu yana, Hanrun Paper’ın teknik ekibi sürekli olarak yeniliğin sınırlarını zorlayarak birçok patent ve ödül kazandı. 2021’de odak noktaları, müşterilere çeşitli uygulama çözümleri, istikrarlı mekanik performans ve yüksek kaliteli mürekkepler ve sarf malzemeleri sunmayı amaçlayan profesyonel DTF baskı ekipmanı üretim hatlarına yatırım yapmaya yöneldi. Şu anda Hanrun Paper, küçük masaüstü uygulamaları, profesyonel çok renkli uygulamalar ve endüstriyel sınıf geniş formatlı uygulamalar dahil olmak üzere kapsamlı DTF teknolojisi çözümleri sunarak müşterilere kapsamlı teknik destek sağlıyor.

UV baskı, Hanrun Paper’ın yenilik arayışında başka bir ufku temsil ediyor. Özel etiketlerde ve reklam baskılarında yaygın olarak kullanılan UV baskı, 3 boyutlu dokular oluşturmaktan folyo damgalama ve holografi gibi karmaşık tasarımları birleştirmeye kadar sayısız olanak sunuyor. Şirketin UV baskı çözümleri sayesinde işletmeler markalaşma ve ürün sunumlarını geliştirebilir, çarpıcı görsel efektler ve benzersiz kaliteyle hedef kitlelerin ilgisini çekebilir.

Hanrun Paper DK A 30 DTF Printer with DK F 2938 Heat Press   Görsel Kaynak: Hanrun Paper
Hanrun Paper DK A 30 DTF Printer with DK F 2938 Heat Press Görsel Kaynak: Hanrun Paper

Hanrun Paper ile yeniliği, kaliteyi ve güvenilirliği deneyimleyin

Hanrun Paper’da mükemmelliğe bağlılık, ürünlerin ötesine geçerek operasyonların tüm yönlerini kapsıyor. Şirket, kalite kontrolü ve müşteri memnuniyetini artırma konusundaki güçlü kararlılığını gösteren ISO 9001 kalite yönetim standardı sertifikasını aldı. Sıkı ürün testlerinden sağlam hizmet altyapısına kadar şirket, her müşterinin en iyi hizmeti almasını sağlamak için çabalıyor. Yenilikçi gelişim için çabalarken aynı zamanda çevrenin korunmasını da ön planda turan firma; FSC, OEKO-TEX gibi sertifikalara sahip bulunuyor. Hanrun Paper, üretim süreçlerini ve teknolojilerini sürekli iyileştirerek, ürün kalitesini artırırken çevresel etkisini en aza indirmeye çalışıyor. Hanrun Paper, başarılı bir şirketin müşterilerine yalnızca güvenli, sağlıklı ve yüksek kaliteli ürünler sunmakla kalmayıp aynı zamanda ekonomik ve sosyal faydalar açısından bir kazan-kazan durumu elde ederek toplumun çevresel gereksinimlerini de karşıladığını savunuyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler