23.2 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 30, 2024

İtalyan tekstil makineleri siparişleri 2024’ün ilk çeyreğinde sabit kaldı

İtalyan tekstil makineleri sektörü için 2024 yılı...

Tabelalar Sergisi geçmişi keşfetmeye davet ediyor

Açıkhava ve endüstriyel reklam alanında Türkiye'nin önemli...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Loepfe Brothers temizleme uzmanlığını ITMA Milano’da vurgulayacak

ITMALoepfe Brothers temizleme uzmanlığını ITMA Milano'da vurgulayacak

- Haber Sponsoru -

Makine üreticilerini ve tekstil fabrikalarını desteklemek için sensörler ve aktüatörler geliştiren Loepfe Brothers Ltd. çözümleriyle ITMA 2023’te bir kez daha yeni standartlar belirleyecek. Şirket, her ikisi de sarımdaki tüm uygulamalar için teknoloji, performans ve kanıtlanmış güvenilirlikte önde gelen olan YarnMaster® PRISMA ve YarnMaster® ZENIT+ teknolojilerini Salon 3’teki 205D standında sergileyecek. Loepfe, ITMA Milan 2023’te yeni bir yaklaşım benimseyerek ziyaretçileri, Loepfe kullanıcılarının en son sensör teknolojisi ile elde ettikleri olağanüstü avantajlara ilk elden tanık olmaya davet ediyor. Firma ayrıca, Tekstil Köşesi’nde Loepfe kullanıcılarının etkileyici başarılarını sergileyerek sensörlerinin iplik üreticilerini rekabette nasıl önde tuttuğunu gösterecek.

Loepfe Brothers temizleme uzmanlığını ITMA Milano’da vurgulayacak

Ziyaretçiler, Loepfe’nin iplik temizleme teknolojilerinin avantajlarını ilk elden test edecekler

Firma tarafından ITMA’da özellikle vurgulanacak bir nokta, iplik temizlemede kullanım kolaylığı için mükemmel bir çözüm sağlayan yeni PRISMA Autoclearing fonksiyonları olacak. PRISMA Autoclearing, piyasadaki en kolay iplik temizleme deneyimlerinden birini sunuyor. Ziyaretçiler ayrıca ilgili MillMaster® TOP veri sisteminin trend analizi, sarım makinesi planlaması için planlama panoları, kesim tahminleri için clearer-assistant ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm işlevlerini test edebilecekler.

Open-end sektöründe Loepfe, iplikçilerin tutarlı iplik kalitesi ve maksimum makine verimliliği gereksinimlerini karşılamasıyla bilinen rotor iplik temizleyicisi YarnMaster® EOS’u sunacak. Loepfe’nin çözümleri, termal kumaş kesimi için WeftMaster® CUT-iT ve çok yönlü sensör WeftMaster® FALCON-i dahil olmak üzere eğirme sektörünün ötesine uzanıyor. FALCON-i, renk, iletken malzemeler, monofilament veya multifilament ipliklerden bağımsız olarak sıfır hatalı üretimiyle biliniyor.

Son olarak ziyaretçiler, Vandewiele Group bünyesinde yakın zamanda Türkiye, Hindistan ve Çin’de bağımsız yerel iş birimleriyle genişleyen Loepfe ekibiyle Salon 3’teki Loepfe standı B205d’de tanışmaya davet ediliyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler