29 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 24, 2024

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı yayınlandı

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı, haziran ayında...

İtalyan tekstil makineleri siparişleri 2024’ün ilk çeyreğinde sabit kaldı

İtalyan tekstil makineleri sektörü için 2024 yılı...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

SPGPrints, TECHTalks ile ITMA’ya farklı bir yaklaşım getirecek

ITMASPGPrints, TECHTalks ile ITMA’ya farklı bir yaklaşım getirecek

- Haber Sponsoru -

Serigrafi ve dijital baskı uzmanı SPGPrints, 8-14 Haziran tarihlerinde ITMA 2023 fuarında ziyaretçileri baskı süreçlerini iyileştirmelerine nasıl yardımcı olabileceklerini öğrenmeye davet ediyor. Fuarda uluslararası tekstil sektörüyle bir araya gelecek olan firma, bu kez işleri farklı yapmak isteyerek, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunduğu baskı teknolojisindeki yıllara dayanan deneyimini ziyaretçilerle paylaşacak. Salon 7’deki SPGPrints standı D101’de düzenlenecek TECHTalks’ta sektör uzmanları baskı endüstrisindeki en son bilgileri ve trendleri paylaşacak.

Şirket, tekstil profesyonellerinin dijital ve rotasyon tekstil baskı, servis ve akıllı tekstillerdeki en son trendler ve gelişmeler ile son yenilikler hakkında ihtiyaç duydukları tüm bilgileri ilham verici 10 dakikalık TECHTalks ile paylaşacak. Bu kısa ama güçlü sunumlar sırasında, hem kendi uzmanları hem de sektörün önde gelen uzmanları çeşitli konularda ziyaretçileri bilgilendirecek.

SPGPrints, TECHTalks ile ITMA’ya farklı bir yaklaşım getirecek

SPGPrints’in TECHTalks etkinliklerinde ne hakkında konuşulacak?

TECHTalks’ta konuşulacak konular sürdürülebilir baskıdan pigment mürekkebe, süblimasyon baskıdan geleceğin kumaşlarına kadar çok çeşitli alanları kapsıyor. Başlıklar şunları içeriyor: Ne zaman Rotasyon, ne zaman Dijital: Hangi baskı süreci işinize en uygun?; Sürdürülebilir Baskı: Baskı sürecinizi nasıl daha çevre dostu hale getirebilirsiniz; Pigment Mürekkep: Dijital pigment baskının faydaları; Rotasyon Film: Baskı süreciniz için en iyi şablon nasıl seçilir? Süblimasyon Baskı: Dijital süblimasyon baskı neden en sürdürülebilir ve verimli çözümdür?; Sürdürülebilir Gravür: Serigrafi üretim sürecinizi nasıl daha çevre dostu hale getirebilirsiniz?; Pazar Trendleri: Baskı endüstrisindeki en son trendler; Baskı süreciniz için en iyi hizmet: Doğru hizmet seviyesi, çalışma süresini en üst düzeye çıkarmaya ve arıza süresini ve bakımı en aza indirmeye nasıl yardımcı olur?; Rotasyon Serigrafi Baskının olanakları ve çok yönlülüğü: Rotasyon baskı neden kalıcıdır?; Geleceğin kumaşı: Tekstil baskısında nonwoven ve baskılı elektronik olanakları.

SPGPrints, ITMA 2023 fuarında 7. salondaki D101 standında tüm ziyaretçileri kendileriyle bağlantı kurmaya ve tüm sorularını, ihtiyaçlarını ve zorluklarını konuşmaya bekliyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler