22.6 C
İstanbul
Salı, Ekim 3, 2023

Textilegence Temmuz Ağustos 2023 sayısı yayınlandı

Textilegence Temmuz Ağustos 2023 sayısı tekstil makinelerinin...

Sun Tekstil kapasitesini %15 artırıyor 

Türkiye’nin konfeksiyon üretimi ve ihracatında lider firmalar...

Türk tekstil ihracatı yılın ilk yarısını düşüşle kapattı 

Dünyanın en büyük tekstil ihracatçıları arasında yer...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Kornit Digital ITMA 2023 moda şovuna hoş geldiniz! 

ITMAKornit Digital ITMA 2023 moda şovuna hoş geldiniz! 

- Haber Sponsoru -

Kornit Digital, ITMA 2023’te şirketin kanıtlanmış MAX teknolojisi üzerine inşa edilen ve tam otomasyon kontrolü ve entegre akıllı kürleme süreçleri ile en yüksek perakende kalitesini sunan Apollo doğrudan konfeksiyona baskı platformunu ve genişletilmiş uçtan uca yerine getirme ekosistemini tanıtacak. Şirketin 7. salondaki A303 numaralı standını ziyaret edenler ayrıca önceden kayıt yaptırarak Kornit’in demo turu ve eğitim oturumu gibi etkinliklerini keşfedebilecek ve dijital talep üzerine moda üretimi hakkında bilgi edinebilecek.

Kornit, şirketin kanıtlanmış MAX teknolojisi üzerine inşa edilen ve hem faaliyetlerini yakın bir ülkeye taşıma hem de orta vadeli seri üretim için kapsamlı bir dijital çözüm sunan, optimum toplam sahip olma maliyeti ve operatör başına saatte 400 baskı sağlayan Apollo ile ilgi odağı olacak. Kornit, farklı uygulama gereksinimlerine hızla uyum sağlayan ayarlanabilir bir palet ve DTG üretimi için enerji tüketimini en aza indiren akıllı bir kürleme çözümü olan Apollo’ya ek olarak, sürdürülebilir, talep üzerine üretim için üç yenilikçi sistem sunacak:

Kornit Atlas MAX, yeni verimlilik seviyeleri sağlayan ve işletme maliyetlerini düşüren endüstriyel ölçekli kitlesel kişiselleştirme için bir altın standart oluşturuyor; daha önce hiç görülmemiş XDi teknolojisi ile birlikte ekranları, vinil, 3D ve ipliksiz nakış efektlerini tek bir uygun maliyetli, otomatik üretim sisteminde aynı seviyeye ulaştırıyor. Kornit Atlas MAX POLY, bu yetenekleri polyester ve poli karışımlara genişleterek rekreasyonel ve profesyonel spor giyim pazarlarında devrim yaratıyor. Kornit Presto MAX, doğrudan kumaşa dekorasyon için en yetenekli, sürdürülebilir, tek adımlı dijital çözüm ve konseptleri moda, ev dekorasyonu ve diğer uygulamalar için parlak özel kumaşlara dönüştürmek için renkli kumaşlara beyaz baskı için tek dijital çözümü oluşturuyor.

Kornit, ITMA 2023’te talep üzerine dijital moda üretimini gösterecek

ITMA 2023’te Kornit, dijital talep üzerine moda üretimini göstermek için çeşitli etkinlikler düzenleyecek. Bunlardan biri, sınırlı koltuk sayısı olan bir demo turu olacak. Bu tur, uçtan uca dijital talep üzerine sürecin özel ve kapsamlı bir görünümünü sunacak ve ziyaretçilerin moda ve tekstil operasyonlarının sadece birkaç dakika içinde nasıl dayanıklı, kaliteli, sevkiyata (veya giymeye) hazır yaratıcı izlenimler sunabileceğini görselleştirmelerine olanak tanıyacak. Eğitim oturumuna ek olarak, şirket günlük defilelerle fuarı renklendirecek.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler