20 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 30, 2024

İtalyan tekstil makineleri siparişleri 2024’ün ilk çeyreğinde sabit kaldı

İtalyan tekstil makineleri sektörü için 2024 yılı...

Tabelalar Sergisi geçmişi keşfetmeye davet ediyor

Açıkhava ve endüstriyel reklam alanında Türkiye'nin önemli...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Roland DG, FESPA GPE 2024’e güçlü bir şekilde dönüyor

BaskıRoland DG, FESPA GPE 2024’e güçlü bir şekilde dönüyor

- Haber Sponsoru -

Roland DG, 19-22 Mart tarihleri arasında Amsterdam’da düzenlenecek olan ve şirketin en popüler ve çok yönlü çözümlerinden bazılarının yanı sıra yepyeni bir makine serisinin sergileneceği FESPA Global Print Expo’ya (GPE) geri dönmenin heyecanını yaşıyor. Firmanın Salon A1’deki D10 numaralı standında sergileyeceği yazıcılar arasında, şirketin popüler LEF2 Serisi’nin yerini alan ve doğrudan nesneye baskıyı üstün bir verimlilikle geliştirmek için tasarlanan, yakın zamanda piyasaya sürülen VersaOBJECT MO-240 yer alacak. Roland DG Grup Şirketi DG DIMENSE ise ürünlerini Salon A1’de A40 numaralı stantta sergileyecek. 

VersaSTUDIO serisinin ilk düz yataklı UV yazıcısı olan ve piyasaya yeni sürülen VersaSTUDIO BD-8 ile hazır giyim ürünleri pazarında geniş bir müşteri yelpazesine hitap eden Roland DG’nin gelişmiş Doğrudan Filme (DTF) teknolojisine sahip BY-20, sergilenecek diğer yeni cihazlar arasında yer alıyor. BN2-20 masaüstü eko-solvent yazıcı/kesici, VersaSTUDIO serisini tamamlayacak.

Roland DG EMEA’nın EMEA Satış Müdürü Marc Artigas yeni lansmanlarla birlikte VersaSTUDIO Serisi’nin, artık girişimcilere ve küçük işletmelere profesyonel kalite sunan, kompakt, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı çözümlerden oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesi sunduğunu söyledi.

Roland DG’nin en popüler ürünleri FESPA 2024’te Görsel Kaynak: Roland DG

Roland DG’nin en popüler ürünleri FESPA 2024’te

Roland, bu yeni eklenen ürünlerin yanı sıra TrueVIS’in en beğenilenleri olan VG3-640, LG-640, MG-300 ve AP-640 da dâhil şirketin en popüler çözümlerini de sergileyecek. TrueVIS serisi, bir baskı/kesim çözümü arayan profesyoneller için rakipsiz baskı kalitesi ve üstün verimlilik sağlayan eko-solvent, UV veya reçine mürekkepleri sunan en yeni nesil geniş formatlı makinelerden oluşuyor. Roland ayrıca, cazip bir fiyata eşsiz üretkenlik, çok yönlülük ve güvenilirlik ile olağanüstü görüntü kalitesi sunmak için tasarlanan büyük formatlı UV düz yataklı yazıcısı VersaOBJECT EU-1000MF’yi de tanıtacak. 

Son olarak ziyaretçiler, canlı görüntüler ve dokunsal kabartmanın eşsiz bir kombinasyonunu sunan, dokulu baskı için büyük formatlı su bazlı bir yazıcı olan Dimensor S by DG DIMENSE modelini görme fırsatını yakalayacaklar.

Fuarın öne çıkan diğer önemli aktiviteleri arasında, Alpine F1 Ekibi ile ortaklık içinde gerçekleştirilecek canlı bir araç giydirme gösterisi ve fuarın dört günü boyunca düzenlenecek olan FESPA konferanslarında bilgi ve deneyimlerini paylaşan Roland DG uzmanlarından önemli gelişmeleri dinleme fırsatı yer alıyor.

“FESPA, Roland takviminde önemli bir tarihtir”

FESPA fuarının, Roland takviminde önemli bir tarih olduğunu söyleyen Roland DG EMEA Pazarlama Müdürü Stephen Davis; “Bu etkinlik, hem yüksek kaliteli ve değerli çözümlerimizi gururla sergilememiz için bir fırsat hem de müşterilerimizle bağlantı kurarak işletmenin büyümesi için onların tercihleri ve gereksinimleri hakkında bilgi edinmemiz açısından değerli fırsatlar sunuyor” ifadelerini kullandı.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler