30 C
İstanbul
Cumartesi, Temmuz 20, 2024

HanesBrands, ünlü spor giyim markası Champion’ı Authentic’e satıyor

İkonik giyim markalarının küresel liderlerinden biri olan...

Türkiye tekstil ihracatında Asya, Amerika ve Orta Doğu yükselişte

Türkiye tekstil ihracatına ilişkin nisan ayı verileri...

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı yayınlandı

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı, haziran ayında...

1 Hour Shirt; hızlı modadan adil modaya

Fashion Revolution Germany ve döngüsel moda markası...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Oerlikon Riri’nin SS25 koleksiyonu ile lüksün tüm tonları 

Moda ve PerakendeOerlikon Riri'nin SS25 koleksiyonu ile lüksün tüm tonları 

- Haber Sponsoru -

Oerlikon Riri markası tarafından İlkbahar-Yaz 25 koleksiyonu için yaratılan ve iki son derece zarif havası olan fermuar ile düğmeler, Oerlikon Fineparts’ın teknolojik ve işçilik katkılarıyla daha da değerli hale geldi. İki marka, Oerlikon Luxury iş biriminin tamamlayıcı parçaları olarak yüksek moda pazarına klasikten kişiye özel lüksün her zirvesini keşfeden bir aksesuar yelpazesi sunmak için iş birliği yapıyor.

Tekstil teknolojileri uzmanı Oerlikon Group, lüks moda endüstrisi için kaplamalı metal aksesuarların önde gelen tedarikçilerinden biri olan Riri’nin satın alma işlemini Mart 2023’te tamamladığını duyurmuştu. Elde edilen bilgi birikimi, Oerlikon Luxury fermuar ve düğme markasının iki ikonik aksesuar serisinde modern zarafetin ve minimalist tarzın sadeliğini yeniden keşfeden ve yükselten yeni tekliflerinde yansıtılıyor. 

GELİŞTİRİLMİŞ KLASİK; Sessiz Lüks  Görsel Kaynak: Oerlikon

GELİŞTİRİLMİŞ KLASİK; Göz alıcı saf lüks 

Lüks, sadeliğe bürünmeye çalışsa da seçici gözlerden saklanamaz: klasik altın, siyah, bej ve koyu kahverengi renkler, durağanlıktan kaçınan geometrik ve kıvrımlı şekiller doğasına, saf zarafetine ihanet eder. Altın renginde ve parlak siyah emayeli zarif sade veya metalize biyeler, PVD (Physical Vapour Deposition) gövde ve çektirme kaplamaları, Coeurdor’un açık altın kaplamalı patentli TRA-IN paslanmaz çelik düğmesi ve özelleştirilmiş markalama, gri ve altın renginde alüminyum dişli ELOXAL zincir; saf lüks trendinin hemen ardından klasiğin yeniden gözden geçirilmiş ve geliştirilmiş vizyonlarını yansıtıyor. Metalin ışıltısı, yün ipliğin, GRS sertifikalı geri dönüştürülmüş polyesterin ve GOTS sertifikalı organik pamuğun sadeliğiyle dengelenerek son derece şık bir etki yaratıyor.

CEPHELİ MERMER; Modern şıklığın yüzü 

Mermer ve çok yüzeylilik, güçlü geometrik ilhamın ikinci trendinin ana karakterlerini oluştururken; üçgenler, eşkenar dörtgenler ve yamuklar, ahşap ve mermer temasında sade renklerin hâkim olduğu zarif ve modern yüzeyler yaratıyor. Mermer ve siyah cila efektli eklentilere sahip biyelerde, mat siyah PVD asma kilitlerde ve sert mavi taş eklentili düğmelerde, melanj kadife ve saten biyelerde yeniden yaratılan materyal etkisi, geometrik yüzeylerle cezbedici ve manevi bir zarafeti şekillendiriyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler