17.9 C
İstanbul
Pazartesi, Nisan 15, 2024

Türkiye tekstil ihracatında ABD’de ve Orta Doğu’da yükselişte

Türkiye tekstil ve ham maddeleri sektörü ocak-şubat...

Toptan kadın giyim ihracatı e-ticaretle büyüyor

Toptan kadın giyim sektörünün gelişmesi için kurulan...

Deprem bölgesinde hazır giyim üretimi bir yılda yarıya düştü

Türkiye’nin 11 ilini derinden sarsan 6 Şubat...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Saurer TechnoCorder TC2 iplik bükümünü yeni bir seviyeye taşıyor

EğirmeSaurer TechnoCorder TC2 iplik bükümünü yeni bir seviyeye taşıyor

- Eğirme Haber Sponsoru -

Saurer Twisting Solutions, 23-26 Nisan tarihlerinde teknik tekstiller ve nonwovenlar için önde gelen uluslararası fuarlardan biri olan Techtextil’de bir kez daha dünyanın dört bir yanından gelen müşterilerini ve uzmanları ağırlayacak. Saurer’in Salon 12’deki B52 numaralı standında, üstün yenilikler ve değerli müşteri avantajlarıyla çift iplik büküm makinesi TechnoCorder TC2 odak noktası olacak.

Saurer TechnoCorder TC2, çeşitli tedarik malzemelerinden tekli ve çoklu ipliklerin çok geniş bir numara aralığında bükülmesi için kullanılan yüksek performanslı bir makine. TechnoCorder TC2’nin sürekli olarak geliştirilmesi, Saurer müşterilerine önemli rekabet avantajları sunuyor.

Saurer TechnoCorder TC2 ile daha da fazla esneklik Görsel Kaynak: Saurer

Saurer TechnoCorder TC2 ile daha da fazla esneklik

TechnoCorder TC2’nin esnek kullanım seçenekleri (PreciWinding ve Yağlama tertibatı), iki yeni seçenek olan ince iplik numara kovanı ve kalın iplik numaraları için özel ekipman ile tamamlanıyor. Bu yeni eklemeler, 670 geyç için işlenebilir iplik numarası aralığını daha da genişletiyor ve müşterilerin ürün yelpazelerini genişletmelerini sağlıyor.

Yeni ince iplik numarası kovanı, işlenebilir minimum iplik numarası aralığını 110 dtex’e düşürerek müşterinin örneğin dikiş iplikleri üretebilmesini sağlıyor. 670 geyç için kaba iplik numaralarına yönelik yeni bir özel ekipman, kaba ipliklerin işlenmesinde önemli avantajlar sağlayabiliyor. Bir balon sınırlayıcı ring sayesinde iplik numarası aralığı maksimum 33000 dtex’e kadar genişletilebiliyor. Ayrıca, ürün yelpazesi kolaylıkla artırılabiliyor.

İlave yenilikler ve ek avantajlar

Saurer’in yeni geliştirdiği bilyeli iplik freni, sadece fren haznesinde iplik kalıntılarının birikmesini önlemekle kalmıyor, aynı zamanda müşterinin fren ayarlarını saniyeler içinde yapabilmesini sağlıyor. Bu da kurulum süresinin ve temizlik gereksinimlerinin azalmasını sağlıyor. Ayrıca, makinenin kullanılabilirliği ve üretkenliği de aynı anda artıyor.

Saurer fuar ekibi, Techtextil 2024 fuarında müşterileriyle ziyaretçilerini ağırlamayı ve TechnoCorder TC2’nin avantajları hakkında onları bizzat bilgilendirmeyi dört gözle bekliyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler