Terrot Yeni Modelini Sunuyor: UCC572TR

Terrot Yeni Modelini Sunuyor: UCC572TR
Terrot Yeni Modelini Sunuyor: UCC572TR

Trend odaklı yenilik: Terrot’un yeni transfer ve kabartma teknolojisi muazzam model çeşitliliği sunuyor. Terrot’un bilgisayar kontrollü yuvarlak örme makinesi UCC572TR, dış giysiler için yüksek kaliteli desenli kumaş üretmek üzere geliştirildi.

Terrot, elektronik ve mekanik olarak kontrol edilen yuvarla örme makinelerinin dünya çapında önde gelen üreticilerinden biri olarak, 150 yıldan fazla süredir pazar ve inovasyon lideri oldu. Müşteriler süprem ve çift katlı süprem kumaşlar üretmek için farklı makine tiplere arasında seçim yapabiliyor. Dünya genelinde tekstil üreticileri Terrot’un yuvarlak örme makinelerini, iç ve dış giyim ile teknik veya ev tekstilleri dahil olmak üzere farklı uygulamalar için yüksek kaliteli kumaşlar üretmek için kullanıyor.

Alman örme makineleri üreticisi, birkaç yıldır üretim performansı, kişiselleştirme ve kumaş kalitesi gibi müşteri ihtiyaçlarına odaklanıyor. Yakın müşteri işbirliği ve stratejik bir odak oluşturma yoluyla Terrot, ürün portföyünü sürekli olarak genişletti. En yeni makine geliştirmesi, böylesine büyük bir işbirliğinin mükemmel bir örneğini oluşturuyor. Terrot’un bilgisayar kontrollü yuvarlak örme makinesi UCC572TR, dış giysiler için yüksek kaliteli desenli kumaş üretmek üzere geliştirildi.

UCC572TR: sonsuz desen imkanları için transfer ve kabartma teknolojisi alanında uzman

UCC572TR, Terrot’un en çok satan makinelerinden UCC572 ve UCC572T’ye ek bir boyut ve çok yönlülük sunuyor. Bu makine, 3 yollu teknoloji ile moda tekstillere elektronik jakar transfer rahatlığı sağlamak için geliştirildi. Bu, kumaşın her iki tarafında çeşitli desen stillerine imkan tanıyor. Bu, UCC572TR’yi farklı moda uygulamaları ve bağlar bakımından son derece esnek hale getiriyor.  Olağan örme yapıları, bir veya daha fazla renkte olabilir. Çift yüzlü, jakarlı ve kabartmalı yüksek kaliteli örgü yapılar, Terrot’un UCC572TR’sinin gerçek gücünü temsil ediyor. Özel transfer teknolojisi sayesinde zorlu delik ve yapı desenleri hızlı bir şekilde ve büyük çaba harcamadan gerçekleştirilebiliyor.

Yaratıcı desen oluşturma, yüksek kaliteli moda kumaşları ve verimli üretim

3 yollu teknolojiyi kullanan Terrot UCC572TR, son derece verimli ve güvenilirdir. Benzer makinelerde aynı çapta yalnızca 48 sistem bulunuyor. Makine SF 540 hız faktörüne ulaşıyor ve önemli bir üretim performansı sağlıyor. Desen değişiklikleri USB veya LAN portu üzerinden saniyeler içinde gerçekleştirilebiliyor. Elektronik olarak kontrol edilen bu örgü makinesi, devasa model olanaklarıyla kullanıcılarına moda pazarı koşullarındaki değişikliklere hızlı ve esnek cevap vermek ve böylece değişen müşteri ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde uyum sağlamak için mümkün olan en yüksek esnekliği sunuyor.

Yüksek moda endüstrileri için esnek uygulama fırsatları

Terrot’un UCC572TR, özellikle E14 ila E18 ölçülerindeki çift katlı süprem kumaşlar için uygundur. Şu an bu makine modeli 30 veya 34 inç çapında sunuluyor. Bu makinenin silindir, eksantrik kutu parçaları ve iğnelerini değiştirerek UCC572T’ye dönüştürülmesi mümkündür.