22.9 C
İstanbul
Çarşamba, Eylül 28, 2022

Giriş Yap / Kayıt ol

Tekstil sektöründe beklentiler ilk kez düşüşte

Mayıs 2021’den bu yana firmalarla iş durumları,...

Ulucak Höyüğü ve tekstilde geleneğin keşfi

M.Ö. 6800 yıllarına uzanan geçmişiyle en eski...

Archroma ve Huntsman Textile Effects birleşiyor

Sürdürülebilir özel kimyasallar ve çözümlerde önde gelen...

Avrupa tekstil sektörü enerji krizi karşısında alarmda

Rusya ve Ukrayna savaşı ile birlikte doğal...

ATA Freight tekstile özel lojistik çözümler sunuyor

Yenilikçi ve tam entegre tedarik zinciri çözümleri...

Kordsa yılın ilk yarısında 61 milyon dolar net kar elde etti

Lastik, inşaat ve kompozit güçlendirme çözümlerinin güçlü...

COLIN’S Mısır pazarına 4 mağaza ile girdi

Moda ve PerakendeCOLIN’S Mısır pazarına 4 mağaza ile girdi

- Haber Sponsoru -

Türkiye’nin önemli tekstil üreticilerinden Eroğlu Grubu’nun moda ve denim giyim markası COLIN’S, açtığı 4 yeni mağaza ile Mısır pazarına güçlü bir giriş yaptı. Marka böylece faaliyet gösterdiği ülke sayısını 39’a, toplam mağaza sayısını da 191’i yurtdışında olmak üzere 575’e çıkardı. Kuzey Afrika pazarına 2018 yılında Fas’ta açtığı mağaza ile giriş yapan COLIN’S, 2022 Yılında Mısır yatırımıyla önemli bir adım atmış oldu.

Uluslararası pazarda COLIN’S’i duyurmayı çok önemsediklerini ve yurtdışı planlarını bu doğrultuda şekillendirdiklerini vurgulayan COLIN’S Global Pazarlama ve IK Direktörü Önder Ön, şunları dile getirdi: “38 ülkede büyümemizi sürdürürken olası yeni pazarları da uzun süredir inceliyorduk ve bu yıl Mısır’a 4 yeni mağaza ile giriş yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Tüm dünyada 120 milyonun üzerinde müşteriye sahibiz. Müşterilerimize her geçen gün yeni ülkelerden on binleri, yüz binleri eklemek; global bir marka olarak bu başarıyı sürdürmek bize gurur veriyor.”

COLIN’S Global Pazarlama ve IK Direktörü Önder Ön

“Mısır’da da jean denilince akla gelen ilk marka olacağız”

COLIN’S Mısır’daki mağazalarını Kahire’deki Mall of Arabia, Mall of Egypt, City Center Almaza ile Tanta’daki Mall of Tanta’da açtı.  Yeni girdikleri Mısır pazarının markanın büyüme planları içinde önemli bir yeri olduğunu belirten Önder Ön; “Coğrafi, iklimsel ve kültürel çeşitliliği yüksek yabancı pazarlara çok alışık bir markayız. Bu global deneyimimizi kullanarak Mısır’ı da kısa zamanda yüksek marka bilinirliğine ulaştığımız ülkelerden biri haline getirmeyi hedefliyoruz. Bugün başta Rusya, Ukrayna, Belarus, Romanya olmak üzere pek çok ülkede jean denilince akla gelen ilk markayız. Hedefimiz Mısır’da da bu başarıyı elde etmek” dedi.

COLIN’S başarılarını ödüllerle taçlandırıyor

COLIN’S faaliyet gösterdiği pazarlardaki başarılarını hem araştırma sonuçları hem de aldığı ödüllerle ortaya koyuyor. Rusya’da her 2 kişiden 1’inin gardırobunda COLIN’S marka Jean bulunurken, COLIN’S Ukrayna’nın ise en çok bilinen Türk markası olarak başarısını sürdürüyor. Geçtiğimiz yıllarda Ukrayna’da dört yıl üst üste Retail Awards’ta “En İyi Giyim Markası” seçilen marka, Belarus’ta da dört yıl üst üste Jean Mağaza Zincirleri kategorisinde “Yılın Bir Numaralı Seçimi” oldu.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler