Roland DG, FESPA Eurasia 2017’de İstanbul’da

Roland DG, FESPA Eurasia 2017’de İstanbul’da
Roland DG, FESPA Eurasia 2017’de İstanbul’da

Türkiye pazarı lideri Roland DG ’nin ileri teknoloji ile donatılmış, işletmelerinize kâr sağlayacak çözümleri Fespa Eurasia 2017’de.

Roland DG, 7-10 Aralık 2017 tarihlerinde CNR Expo İstanbul’da gerçekleştirilecek FESPA Eurasia 2017’de ziyaretçilerini kendi standında (Salon 4, Stant B30) karşılayacak. Roland DG stant ziyaretçilerini, dünya genelinde pek çok baskı profesyonelinin işletmelerine güç kazandırmak için neden Roland teknolojisini seçtiklerini keşfetmeye davet ediyor.

35 yıldan fazla sektördeki uzmanlığı ile dijital baskı teknolojilerinin sektöre yön veren üreticisi ve Türkiye pazar lideri Roland DG; bu yıl FESPA Eurasia’da sahip olduğu eşsiz çözümleri ve çok daha fazlasının dahil olduğu ürünlerini sergileyecek. Stant ziyaretçileri eşsiz teknolojilerini kendileri için deneme fırsatı bulacak; işletmelerini büyütecek kârlı fırsatları ve ilham kaynağı olacak ürünleri daha yakından tanıma şansı yakalayacaklar.

Roland DG ‘den zengin ürün gamı

Zengin ürün portföyünü sunmak ve Roland DG ’nin kısa bir süre içerisinde piyasaya süreceği yeni teknolojisini göstermek için Roland DG; ziyaretçileri FESPA Eurasia 2017‘de standına davet ediyor. Yeni VersaUV S-serisi UV flatbed yazıcılar, eşsiz yüzey uyumluluğu ile yoğun çalışma ortamlarında dahi benzersiz baskı kalitesi sunuyor ve doğrudan yüzeye baskı yapmanıza imkan sağlıyor. Versa UV LEF-300 flatbed yazıcılar kişiselleştirilmiş çözümler sunabiliyor.

Yüksek hacimli talepleri karşılamak için geliştirilen VersaUV LEF-300 UV LED inkjet flatbed baskı makinesi; dijital kişiselleştirmenin esnekliğini sunuyor ve üretkenliği yeni bir boyuta taşıyor. LEF-300 çok çeşitli yüzeylere ve nesnelere doğrudan baskı yaparak marka ürünler, promosyon ürünleri, tabelalar, kişiye özel ödüller, endüstriyel ürünler, ürün prototipleri ve daha birçok uygulama için etkin kişiselleştirmeye olanak tanır. VersaUV LEF-300; 770 mm genişliğinde ve 330 mm uzunluğunda geniş baskı kapasitesine sahiptir. Dört baskı kafası ve iki UV-LED lamba, 100 mm kalınlığa ve 8 kg ağırlığa varan malzemelerde hızlı çift yönlü baskıya olanak tanır.

Bas & kes çözümü TrueVIS serisi verimlilik, kolaylık ve çarpıcı çıktı kalitesi sağlayarak, yenilikçi özellikleri ve performansı arttıran işlevleri entegre ediyor. Hamburg’daki FESPA 2017 fuarında ‘En İyi Bas & Kes Çözümü’ ödülü alan TrueVIS SG serisi hakkında detaylı bilgiler sunulacak.

Ayrıca,  geniş renk gamı, hızlı performans ve üstün kalitesi ile Texart XT-640’dan süblimasyon transfer baskı örneklerini keşfedebileceksiniz.