Suessen’den Eğirme İçin Premium Parçalar

Suessen ’den Eğirme İçin Premium Parçalar
Suessen ’den Eğirme İçin Premium Parçalar

Suessen, ITM’de premium parçalar ve  son uygulamalarını gösterecek. Fuar, 14-17 Nisan 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da gerçekleştirilecek. Suessen Salon 3 Stant 313A’da sektör profesyonellerini bekliyor.

Kompakt ring eğirme ve open-end (rotor) eğirme teknolojisinin lider markası Suessen, İstanbul’daki ITM 2018’e katılımını duyurdu. Şirket fuarda, ring ve rotor eğirme prosesinde doğal ve yapay elyafların işlenmesinde ve eğrilmesindeki yetkinliğini öne çıkaracak:

  • EliTe®CompactSet Advanced, dünyanın en çok talep ettiği kompakt eğirme sistemidir. EliTop Advanced olarak adlandırılan yeni inovatif bileşenler ve cihazlar %100’e varan oranlarda manşon ömrünü uzatıyor, temizleme ve atölye kullanım oranını ise %50’ye kadar azaltıyor. EliTe®CompactSet Advanced, mevcut en esnek ve çok yönlü kompakt eğirme sistemidir. Her türlü iplik eğirme makinesine takılabilir ve iplik numarası sınırlaması olmaksızın her türlü elyaf malzemesini işleyebilir. Opsiyonel EliTwist® eğirme yöntemi, iki katlı ipliğin bir ipliğin kompakt bir şekilde eğrilmesini ve katlanmasını tek bir üretim aşamasında birleştirir. Bu nedenle iki katlı iplik üretmek için en ekonomik yoldur.
  • Kısa elyaf, fitil ve uzun elyaf (kamgarn) iplik makineleri için HP-GX Baskı Tabancası ailesi, yük iletimde sürtünme olmadan hassas ayarlanmış ağır hizmet tipi yassı/yaprak yaylar ile donatılmıştır. Kısa elyaflar için HP-GX 3010, ACP Kalite Paketi (Pimli Klips NT ile birlikte Apron Kafesi) ile kombinasyon halinde, pamuk eğirmede IPI hata değerini %60’a ve Uster CV değerini de %15’e kadar azaltıyor.
  • ProFiL®Rotors, ProFiL®Navels, SOLIDRINGs, PS7 TwinDiscs gibi rotor iplik makineleri için Premium Parts eğirme parçaları, yedek parçaları ve modernizasyon paketleri, kusursuz tekstil kumaşlarının sağlanması için tüm makine boyunca homojen iplik kalitesini garanti etmek için en hassas şekilde üretiliyor.

Suessen premium parçalar hakkında;

SUESSEN kısa süre önce 95. yıldönümünü kutlamıştır. Şirket 1920 yılında kurulduğundan bu yana; eğirme tarihi üzerinde uzun süreli bir etkiye sahip olmuş; ölçülemeyecek kadar fazla sayıda yenilik ve geliştirme sunarak eğirme endüstrisi için büyük bir değer olmuştur. Bazı tarihi gelişimler OE-Rotor Eğirme Kutuları için TwinDisc; Autocoro Rotor Iplik Makineleri SE 7 – SE 10 için Eğirrme Kutuları SE Serisi; ring iplik makineleri için HP-SpinSet ve EliTe®Compact Eğirme Sistemi’dir.