İplik Teknolojisi SSM İle Yenileşmeyi Sürdürüyor

SSM İle Yenilikçi İplik Teknolojileri İTM 2018'de
SSM İle Yenilikçi İplik Teknolojileri İTM 2018’de

İplik teknolojileri uzmanı SSM, ITM 2018 fuarında, yenilikçi çözümlerini sergileyecek.

SSM Schärer Schweiter Mettler AG son uygulamalarını İstanbul’da 14-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ITM 2018 fuarında gösterecek. Firma, ilgili ziyaretçileri Salon 3 Stant 301 ve 313A’da ağırlayacak.

Elektronik iplik sarım sisteminin mucidi İsviçre merkezli SSM, müşterilerinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak yenilikçi teknolojilerinin sunumuyla trend belirleme geleneğini sürdürecek.

Pazarlar, teknolojiler ve moda sürekli değişime maruz kalsa da, firmanın çalışmaları yeni talepler için en yeni ürünleri ve en iyi çözümleri sunmak içindir.

SSM bunu akılda tutarak, İstanbul’da birkaç yeni uygulamasını sunacak.

  • TG30-ETC, tek bir proses adımında, yalancı-büküm tekstüre ve hava tekstüre kombinasyonunu sunuyor.
  • DP5-T ile slab (düğüm) ve neps oluşturmak için geniş bir fancyflex™ seçeneği.
  • En yüksek esnekliği ve üretkenliği sunan, çevrimiçi gerginlik kontrollü, pozitif sürücülü iplik sarma sistemi precitens™ özellikli PWX-MTC
  • DIGICONE® 2, aynı bobin hacminde daha yüksek boyanabilir bobin yoğunluğu sağlar.

Bunlara ek olarak SSM; Boyama/Aktarma, Katlama, Teknik İplikler, Hava Tekstüre, Yalancı Büküm Tekstüre, Hava Kaplama ve Dikiş İpliği Son-Sarım alanındaki yenilikçi çözümlerini sunacak. Sergilenecek uygulamaların yanı sıra, firma geniş bir yelpazede tanınmış makineler tedarik ediyor.

Yenilikçi SSM hakkında;

İsviçre Horgen merkezli SSM Textil Machinery, İsviçre Winterthur’da bulunan Rieter Group’un bir alt şirketidir. 300 yıllık geleneklerinde tekstil makineleri ve iplik üretim tesislerine olan bağlılıkları her zaman çok iyi Schärer, Schweiter ve Mettler, 1989 yılında birleşerek SSM’i oluşturmuştu.