JK Group; Kiian Digital ve J-Teck ile FESPA 2018’de

JK Group; Kiian Digital ve J-Teck ile FESPA 2018’de
JK Group; Kiian Digital ve J-Teck ile FESPA 2018’de

JK Group FESPA Berlin’de çabalarını iki katına çıkarıyor; Süblimasyon mürekkeplerinin 2 serisi ilk lansmanlarını yapacak. OEKO-TEX® tarafından sertifikalı 2 seri de sergilenecek.

JK Group, bir sonraki FESPA’da (Berlin 15-18 Mayıs – Salon 2.2 Stant C13) premium markaları Kiian Digital ve J-TECK’ten birçok haberle birlikte hazır olacak. Group, SportsFactory standında ziyaretçilere tasarımdan nihai ürün aşamasına kadar, spor formalarının canlı üretim sürecini göstererek fuarın önemli bir oyuncusu olacak.

J-Teck markası J-Nexter’i gösterecek

Daha önce ön gösterimi FESPA Asia’da yapılan yeni J-Teck serisi Nexter, JK Group’un AR-GE Laboratuvarlarında geliştirildi ve yeni nesil Epson baskı kafaları ile seçkin bir baskı makinesi yelpazesi ile mükemmel performans sunacak şekilde geliştirildi.

JK Group Pazarlama Uzmanı Marco Girola şunları söyledi; “J-Nexter şunlarla öne çıkıyor; her türlü çalışma koşulunda baskı kafalarına tam uyumludur; her türlü kağıtta mükemmel ve hızlı kurur ve renk yoğunluğu ile kendi segmentinde piyasadaki en iyi mürekkepler arasındadır. AR-GE departmanımızda yürütülen kesintisiz araştırma ve testler, donattığımız baskı sistemleri için ısmarlama mürekkepler geliştirmemizi sağlıyor.”

Kiian Digital stantta Digistar T-Sonic’i sergileyecek

Süblimasyon mürekkebi Digistar T-Sonic, Panasonic baskı kafalarında transfer baskı için tasarlandı. Digistar T-Sonic, Digistar T-Sonic, mümkün olan en yüksek üretkenliğe ulaşmak için güvenilirlik seviyesini ve basılabilirliğini arttırmak için uzun bir zaman boyunca test edildi. Marco Girola; “İnanılmaz geniş bir gamda son derece kalitesi sonuçlar sağlayan ve baskı sistemlerinin kabiliyetlerini tam olarak kullanarak vurgulayan T-Sonic’in performansı hakkında heyecan duyuyoruz” dedi. Girola sözlerini şöyle bitirdi; “Müşteriler tarafından gerçekleştirilen testlerin, mürekkebin baskı sistemi ile olağanüstü entegrasyonu nedeniyle bizi az daha şaşırtıyordu.”

JK Group; Kiian Digital markasının, Digistar Hi-Pro’ya Digistar K-ONE serisini ekleyerek, OEKO-T EX® sertifikalı ECO PASSPORT olmak üzere 2 mürekkep serisi bulunuyor.

Sürdürülebilir bir üretim zincirinin gerekliliklerine uymak için baskını tek bir yolu vardır; Her ikisi de OEKO-TEX® tarafından ECO PASSPORT sertifikası almaş olan Digistar Hi-Pro veya Digistar K-One gibi test edilmiş ve kontrol edilmiş mürekkepleri seçerek.

JK Group, her zaman sürdürülebilir bir yaklaşımın gereğine inandı. Bu sebeple, Kiian Digital markasının diğerlerinden farklı durması için, yeni çözüm arayışında ve yeni yaklaşımlarda en uygun tekniklere yatırım yaparak, sertifika programlarına tam uyumlu ve uygunluk kriterlerine ve faaliyet gösterdiği pazarların en yetkili standartlarına dayanarak yapılandırılmış bir program geliştirmeyi seçti.